Pożyczki bez BIK Płońsk

Płońsk Kredyty bez BIK

projektowanie stron internetowych Płońsk Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Płońsk Dodaj baner na strony

pracownik serwisu sprzątającego

Płońsk Sprzątanie,czyszczenie Płońsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń

  • właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości

  • zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach

  • współpraca z innymi pracownikami sprzątającymi, a także z użytkownikami pomieszczeń poprzez natychmiastowe reagowanie na bieżące potrzeby przez nich zgłoszone

OCZEKIWANIA:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładach produkcyjnych na podobnym stanowisku

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

 OFERUJEMY:

  •  stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  •  wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym,             (ubezpieczenie  na życie, dofinansowanie do Karty Multisport, karta medyczna)

  •  przyjazną atmosferę pracy

  •  możliwość zdobycia doświadczenia