Pożyczki bez BIK Płońsk

Płońsk Kredyty bez BIK

Pożyczki bez BIK Płońsk

projektowanie stron internetowych Płońsk Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Płońsk Dodaj baner na strony

Folie kiszonkarskie Agrirepel z dodatkiem odstraszającym gryzonie i ptaki

Płońsk Środki ochrony roślin Płońsk

Folie pryzmowe (okryciowe), folie do owijania sianokiszonek, Rękawy foliowe Agrirepel z dodatkiem odstraszającym szkodniki. Kompleksowa izolacja, zabezpieczenie, a jednocześnie prosta obsługa.


 


Dodatek odstraszający Combirepel składa się z elementów naturalnego pochodzenia, takich jak olejki eteryczne. Dodatek nie jest pestycydem, nie szkodzi, ani nie zabija zwierząt. Jest w 100% bezpieczny w użytkowaniu dla ludzi, nie oddziałuje w żaden sposób na paszę, glebę i środowisko. Jest to nowość na Polskim rynku. Folia z powodzeniem sprzedawana jest od kilku lat na rynkach zachodnich m.in. w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Francji, Belgii, Finlandii i wielu innych.


 


Jako jedyna firma na rynku otrzymaliśmy certyfikat ECHA (Europejska Agencja Chemikaliów)


W celu udowodnienia skuteczności, przeprowadzono serię badań terenowych z użyciem preparowanych i niepreparowanych materiałów do owijania beli. Próby terenowe przeprowadzono w 2015 i 2018 r. w różnych gospodarstwach rolnych w Belgii.


 


Badania terenowe wykazały, że we wszystkich przypadkach ataki ptaków i szczurów zostały znacznie zmniejszone, gdy użyto preparowanej folii (tylko 0-3% ataków). Folia do owijania beli preparowana Combirepel™ wykazuje znaczną redukcję ataków ptaków i lub gryzoni w porównaniu z niepreparowaną folią.


Ten efekt odstraszający jest równoznaczny z ekonomicznym zyskiem dla rolnika dzięki zwiększonej ilości wysokiej jakości paszy dla bydła.


 


 


Kupuj u oficjalnego dystrybutora, zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie użytkowania. Dostawa na terenie całego kraju. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i poznaj pełną ofertę:  500 449 215